Merhaba Ziyaretçi; Bugün Saat
Türkiye Geneli Gazino Bayan İş İlanları

Yılmaz Ajans Menejerliğimiz Güvencesi ile Müzikhollerde, Gece Kulüplerinde, Night Clup larda, Pavyonlarda, Turistik Gazinolarda, Barlarda ve Tüm Eğlence Konseptli Mekanlarda Çalışmak için Eğlence sektörü iş ilanları adlı ilanımızdaki bilgileri okuyarak bize ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz.

BAYAN GARSON İŞ İLANLARI
ürkiye genelinde gazino , gece kulüpleri ve eğlence merkezlerinde çalışmak üzere bir çok bayan garson aranıyor. Menajerliğimiz aracılığı ile Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ki en seçkin gece kulüplerinde ve gazino pavyonlarında çalışacak yüksek bütçeli , dolgun ücretli, konaklama ve kalacak yer imkanları olan bayan garsonlar işe alınacaktır. Türkiye geneli için açılmış bir ilandır. Kontenjan sayısı ve sınırı yoktur. Bir çok bayan garson işe tüm Türkiye’de çalışmak üzere alınacaktır. Özellikle ege gazinolarında , iç anadolu pavyonlarında ve marmara ile akdeniz bölgesi gece kulüplerinde çalışmak üzere bayan garsonlara acil olarak ihtiyaç bulunmaktadır. Çalışacak bayan garsonların günlük net yevmiyeleri ortalama 150 tl ve de 250 TL arasında olup dolgun ve net olarak verilecektir.

PAVYON İŞ İLANLARI
Mekanlarda Çalışmak için pavyon iş ilanları adlı ilanımızdaki bilgileri okuyarak bize ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. Yevmiyeler günlük olarak verilir. Bütçeler yüksek ve nettir. Çalışacak bayanlar konaklamalı olarak çalışacaktır. Konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir .

Eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-35 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor! Deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

BAYAN KONS İŞ İLANLARI
Bayan kons iş ilanları adlı ilanımıza başvuruda bulunarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Türkiyenin nezih ve seçkin mekanların çalışmak isteyen bayanlar,bayan kons iş ilanları adlı ilanımıza başvuruda bulunarak bizimle çalışmaya başlayabilirler. Gazinolarda, pavyonlarda ve gece kulüplerinde çalışmak için bayan kons aranıyor. İlanımıza başvuru yapan herkes tecrübeli veya tecrübesiz başvuruda bulunarak hemen bayan kons olarak işe başlayabilirler. Türkiye genelinde bayan kons olarak çalışmak isteyen, Bursa şehir dışı ilçelerinde pavyon müzikhol ve gece kulüplerinde, night club, bar ve turistik gazinolarında, İstanbul şehir dışı gece kulüplerinde, İzmir, Ankara şehir dışı ve Türkiye genelindeki mekanlarda eğlenceli ortamlarda elit müşterilere hizmet etmek üzere yüksek ücretler ile çalışacak deneyimli, deneyimsiz kons bayanlar alınacaktır.

KONSOMATRİS İŞ İLANLARI
Konsomatris iş ilanı gazinolarda ve en nezih Türkiye gece kulüpleri konsomatris personelleri işe alımı içindir.Konsomatris olarak iş arayanlar için iş imkanı. Acentemiz güvencesinde gazinolarda 250TL – 800TL Net günlüklerle çalışma arkadaşları arıyoruz. Bu ilan tüm Türkiye genelinde konsluk ve konsomatrisolarak konsomasyon hizmeti vermek isteyecek ve dolgun ücretler ile para kazanmak isteyecek olan bayanlar için iş ilanıdır.

BAYAN DANSÇI İŞ İLANLARI
İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere bayan dansçı iş ilanı ilanımıza başvurarak Türkiye geneli için dansçılar arıyoruz. Türkiye’nin en seçkin gazino menajerliği , yine Türkiye genelinde olmak üzere bayan dansçı aranıyor.Gece hayatının vazgeçilmezi olan dansçılar genel anlamda iş arama yöntemi olarak ciddi araştırmalar yapmaktadırlar, dansçı iş ilanları hemen hemen her mekanda bulunmaktadır.

ARANAN ÖZELLİKLER
İnsan ilişkilerinde kuvvetli, güler yüzlü
Fiziği ve Diksiyonu düzgün
18- 30 yaş arası
Deneyimli Deneyimsiz
Kons bayan garson
Sigortanız, sigorta isteyen bayanlara mutlaka yapılacaktır.
Acentemiz bünyesinde çalıştığınız dönemde kazanacağınız deneyim ve olumlu referans
Güvenilir bir aile ortamında huzurla çalışmayı arzuluyorum diyorsanız,

Detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz. Sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz. Ortalama ücretlendirmelerimiz ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır;

Bayan Kons : 300-700
Bayan Solist: 350-800 tl
Bayan Dansçı: 200-500 tl
Bayan Oryantel: 250 500 tl
Salon Hostesi: 100-150 tl

Günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

Whatsapp ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

Tel ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİLGİLER
tarafından 29 Aralık 2017 - 11:36 am tarihinde yayınlandı.
OKUNMA
Bu Yazı Şuana Kadar 37 views kez Okunmuştur.
PAYLAŞ
Yorum yapın
İsim
:
E-Posta
:
WebSite
:
Yorumunuz
:

Üye Girişi
Kullanıcı Adı
:
Şifre
:
Şifremi Unuttum?
ADANA'da 5 Günlük Hava Tahmini
Genel
Anket
Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 229 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 229 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 229
Warning: mysql_query(): Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 253 Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 253 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /var/www/vhosts/intikoilan.com/public_html/wp-content/plugins/WP-Anket/index.php on line 257
Son Yorumlar