konsomatris iş ilanları

konsomatris iş ilanları, konsomatris ilanları, konsomatris işi, denilince ilk akla gelen menajerlik sirketi olan yılmaz menajerlik olarak sitemizde bulunan konsomatris iş ilanları sayfamızdan detaylı bilgi alabilir konsomatris olarak başvuru yapabilirsiniz.

KONSOMATRİS NEDİR

konsomatris;gazino, müzikhol,bar,gibi eglençe sektörüne yönelik mekanlarda çalışan bayanlara verilen isimdir.

KONSOMATRİS NE İŞ YAPAR

konsomatrisler çalıştıkları iş yerlerine gelen müşterilere hoşgeldin eder eğer müşteri masasına davet ederse kimi zaman yanına kimi zaman karşısına oturarak konsomasyon hizmeti verir.

Peki nedir bu konsomasyon hizmeti?

Oturduğu müşteri ile birlikte yiyip içerek sohbet ederek masanın hesabını yükseltmek ve çalıştığı iş yerinin daha fazla para kazanmasını Sağlamaktır. Bunun karşılığın da ise çalışmakta olduğu işletmeden günlük 300 ila 600 tl arasında kazanç elde eder. Bunun yanısıra konaklama, servis, yemek ihtiyaçları ücretsiz karşılanır isteğe bağlı SGK yapılır.konsomatris olarak çalışmak isteyen bayanlar ise Türkiye’nin bu alanda en önde gelen menajerlik firması olan yılmaz ajans/ menajerlik aracılığı ile Türkiye’nin neresinde olursa olsun konsomatris olarak iş bulabilir. Bu alanda yılmaz menajerlik sunmuş olduğu hizmetler ve vermiş olduğu menajerlik hizmetleri ile konsomatris olarak çalışmak isteyen bayanlara hem danışmanlık yapmakta hemde güvenilir, huzurlu ve elit mekanlar da iş imkanı sunmakta Yılmaz Ajans GSM 0545 818 06 46

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir