Konya,da Bulunan Kaliteli Ve Son Derece Güvenilir Elit Gazinolarda çalışacak Bayan Kons Bayan kons iş ilanları başlıklı ilanımıza hemen başvuru yapabilirsiniz ! Başta Ankara, İstanbul, izmir, bursa, adana, konya, antalya, eskişehir, mersin, gaziantep, nigde,kayseri,malatya gibi iller ile birlikte Türkiye geneli tüm şehirlerden başvuran deneyimli veya deneyimsiz, kons olarak çalışmak isteyen 18-30 yaş arası tüm bayanların başvuruları kabul edilecektir.

BAYAN KONS İŞ İLANLARI

Eğlence merkezlerinde çalışmak isteyecek bayanlar için kons iş ilanıdır. Barlarda, gazinolarda, gece kulüplerinde pavyonlarda, night kulüplerde, gazinolarda ve müzikhollerde çalışacak kons iş ilanlarına buradan ulaşabilirsiniz. Kons bayan iş ilanına ve detaylarına aşağıda bakabilir başvurmak için ise sayfanın sağ tarafındaki telefon ve whatsapp numaralarını direk arayabilirsiniz.

Türkiye’nin önde gelen gazinolarında çalışmak isterseniz sizler için bu fırsatı sunuyoruz. Türkiye geneli ilanımızda çalışarak iyi bir gelir elde etmek isteyen bayanlar için bu ilana başvurmanız yeterli olacaktır. Kons bayanlar konsomatris alımı yapan gazinalarda çalışma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

GENEL VE SAĞLIK KOŞULLARI:

18 – 30 yaş aralığında olmak
En az 155 en fazla 180 boy aralığında olmak
Boy ve kilo birbirine orantılı olmak
Vücudun görünen yerlerinde faça yara izi bulunmamak
Herhangi bir sakatlık ve sağlık problemi olmamak
İŞE ALINACAK KONS BAYANLAR İÇİN ÇALIŞMA İMKANLARI VE SUNULAN HAKLAR ŞU ŞEKİLDEDİR.

Yol ücretleri
Yemek ücretleri
Konaklama ücretleri
İsteyen kons bayanlar için sigorta kesinlikle yapılır
350 TL ile 800 TL arası yevmiyeler ile günlük net ödeme yapılır.
Kons olacak bayanlar tüm sosyal haklara sahip olurlar
Kons bayanların çalışacakları mekanlar huzurlu ve güvenli mekanlardır.

Deneyimsiz olan, ama çalışıp para kazanmak isteyen bayan arkadaşlarımıza da tarafımızdan bizzat ücretsiz eğitim verilmektedir.

Detaylı ve sağlıklı bilgi için bizleri hiç çekinmeden 7/24 arayabilir, çağrı bırakabilir, WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Her türlü bilgiyi tarafımızdan edinebilir, ya da anında işe başlayabilirsiniz. Sizler için her türlü imkanı sağlıyor, çalışıp para kazanmanızı temenni ediyoruz. Ortalama ücretlendirmelerimiz ise şu şekildedir, daha sağlıklı bilgi için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır;

Bayan Kons : 300-700
Bayan Solist: 350-800 tl
Bayan Dansçı: 200-500 tl
Bayan Oryantel: 250 500 tl
Salon Hostesi: 100-150 tl

Günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

Whatsapp ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

Tel ; 0541 670 68 00 / 0545 818 06 46

İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here