• Menajerliğimiz Güvencesi ile Müzikhollerde, Gece Kulüplerinde, Night Clup larda, Pavyonlarda, Turistik Gazinolarda, Barlarda ve Tüm Eğlence Konseptli Mekanlarda Çalışmak isteyen bayanlar ilanımıza başvuruda bulunabilirler.

  Yevmiyeler günlük olarak verilir. Bütçeler yüksek ve nettir. Yeni işe başlayan bayanlar için en düşük günlük ücret 150 TL dir. Fiyatlar 800 TL ye kadar günlük olarak değişektedir. İlan Türkiye genelidir. Konaklamalar ve tüm sosyal haklar çalışacağınız mekanlara aittir. Detaylı Bilgi için lütfen whatsapp hattımızdan veya telefon ile arayarak bizden bilgi alınız.

  MÜZİHOL PAVYON İŞ İLANLARI 
  Kons, Konsomatris, Konsomasyon Hizmeti Yapacak Kons Bayanlar,
  Dansçı Kızlar,
  Bayan Barmeid veya Barmaid Bar Personelleri,
  Bayan Garsonlar,
  Sahnede Şarkı Söyleyecek Solist Bayanlar, Vokaller,
  Oryantal Olarak Çalışmak İsteyen Bayanlar,
  İşe Alınacaktır. İşi Girmek İçin Aranan Nitelikler Şu Şekildedir ;

  18 Yaşını doldurmuş,
  Güleryüzlü Giyimine ve Bakımına Özen Gösteren
  Prezentabl,
  İşini Severek Yapacak,
  Seyahat Engeli ve Konaklama Engeli Bulunmayan,
  Tecrübeli veya Tecrübesi,
  Olan bayanlar işe alınacaktır..

  Eğlence mekanlarımızda çalışmak üzere 18-35 yaş arası, diksiyonu düzgün, güler yüzlü bayan çalışan aramaktayız, huzurlu ve elit mekanlarda dolgun maaşlar sizleri bekliyor! Ulaşım, konaklama, yemek, SSK tarafımızdan karşılanmakta ve tüm sosyal haklarınıza tarafımızdan kesinlikle saygı gösterilmektedir. Garson olarak çalışmak isteyen bayan arkadaşlarımız kriterlerimize uyuyorsa yüksek ve dolgun ücretler ile bizim koruması ve güvencesi altında bize başvuru yaparak ilk adımı atabilirler.

  İlanımız Tüm Türkiye olmak üzere Karadeniz (Trabzon gazinoları, samsun gazinoları, rize gazinoları, giresun gazinoları, artvin gazinoları )gazinolarında, iç anadolu (Ankara gazinoları, Kayseri Gazinoları, Kırşehir Gazinoları, Kırıkkale Gazinoları, Afyon Gazinoları, Kütahya Gazinoları )gazinolarında ege gazinolarında, akdeniz (Antalya gazinoları, Mersin gazinoları, İskenderun gazinoları, Burdur Gazinoları, Isparta Gazinoları )gazinolarında ve Marmara’da ki (İstanbul Gazinoları, Bursa Gazinoları, Balıkesir Gazinoları ) tüm gazinoların seçkin elit gazino ve gece kulüpleri için geçerlidir. Türkiye’de ki en seçkin gece kulüpleri ve turistik gazinoları ile çalışmaktadır.

  FİYATLANDIRMA
  Bayan Kons : 300-700
  Bayan Solist: 350-800 tl
  Bayan Dansçı: 200-500 tl
  Bayan Oryantel: 250 500 tl
  Salon Hostesi: 100-150 tl

  Günlük, olmak üzere ödemeniz mekanımızda net olarak gerçekleştirilmektedir.

  Bizimle çalışmak isteyen tüm personel kadrosu hangi bölgede ise isteğe göre kendi bölgesinde ki gazinolarda veya seyahat engeli olmayan bayanlar istediği bölgede ki gazinolarda menajerliğimiz güvencesi altında çalışabilirler.

  Whatsapp ; 《 0545 818 06 46》

  Tel ;《 0545 818 0646》

  İletişim kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here