ANKARA GAZİNO PAVYON GECE CLÜBÜ BAR KONS BAYAN DANSÇI SOLİST İŞ İLANLARI  GİTTİKÇE ZORLAŞAN İŞ BULMA ORTAMINDA YILMAZ MENAJERLİK AJANSI BÜYÜK GİRİŞİMLER YAPARAK TÜM BAYANLARA EN KAZANÇLI İŞLERİ TEMİN ETMEK İÇİN GELEN BAYAN PERSONEL TALEPLERİNE GÖRE İŞ BAŞVURULARI AÇTI.

ANKARA GAZİNO BAR PAVYON KONS BAYAN DANSÇI İŞ İLANLAR

ÜLKEMİZİN FARKLI İLLERİNDE HİZMET VEREN BİRÇOK, SEKTÖRÜNDE LİDER İŞLETMELERDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE GAZİNO İŞ İLANLARI AÇILMIŞTIR.

EN İYİ MEKANLARDA GAZİNO BAR BAYAN ELEMAN İŞ İLANLARI

TÜRKİYE’NİN EĞLENCE SEKTÖRÜNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN KONS İŞ İLANLARI ANKARA BÖLGEMİZ VE TÜM BÖLGELERİMİZ İÇİN YILMAZ MENAJERLİK AJANSI TARAFINDAN ORGANİZE EDİLEREK, BİRÇOK ELİT İŞLETME İÇİN YATILI BAYAN İŞ İLANLARI AÇILMIŞTIR.

YILMAZ MENAJERLİK SAHİBİ AHMET YILMAZ 0545 818 06 46 NUMARALI TELEFON ÜZERİNDEN GAZİNO, PAVYON, GECE KULÜBÜ VE MÜZİKHOLDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE BAYAN ÇALIŞANLARA İŞ OLANAKLARI SAĞLAMAKTADIR. MERT ŞAHİN İŞ BAŞVURUSUNDA MÜRACAAT YAPACAK OLAN BAYANLARDAN BİR TAKIM ÖNEMLİ ÖZELLİKLERİ İSTEMEKTEDİR.

– BAŞVURU YAPACAK BAYANIN 18 YAŞ ÜSTÜ VE 35 YAŞ ALTINDA OLMASI.

– BAKIMLI, TEMİZ, DİKSİYONU DÜZGÜN GİYİM VE KUŞAMINA ÖNEM VEREN.

– FİZİKSEL PROBLEMİ OLMAYAN, SAĞLIĞI İYİ OLUP ÇALIŞMAYA EL VERİŞLİ.

– BAĞIMSIZ BİRİ OLMASI VE SEYAHAT ENGELİ OLMAMASI.

– GECE HAYATINA UYUMLU VE MÜŞTERİLERLE GÜZEL DİYALOG KURMASI. EN ÖNEMLİSİ İŞİNİ SEVEREK YAPIP, MÜŞTERİ İLİŞKİLERİNE ÖNEM VERMESİ.

YILMAZ MENAJERLİK AHMET YILMAZ TARAFINDAN İSTENİLEN TÜM BU ÖZELLİKLERE SAHİP BAYANLAR, ÜLKEMİZİN BİRÇOK KENTİNDE HİZMET VEREN İŞLETMELERDE EN KAZANÇLI ŞEKİLDE İŞ OLANAKLARINA SAHİP OLACAKTIR. VERİLEN OLANAKLARI SIRALAYACAK OLURSAK.

– SGK SOSYAL HAKLARIN TAMAMININ VERİLMESİ.

– ÇALIŞACAK OLAN BAYAN KONS ÜCRETLERİ EN YÜKSEK MEBLAĞDA OLMASI. ANKARA EN YÜKSEK GÜNLÜK YEVMİYE VERİR ANCAK ANKARADA ÇALIŞAN MÜŞTERİSİ OLAN BAYANLAR İÇİN GEÇERLİDİR. ANKARADA YENİ İŞE BAŞLAYACAK KONS BAYANLARIN MUTLAKA ANKARA KONS MENAJERİ İLE İLETİŞİME GEÇMESİ GEREKLİDİR

– GAZİNO İŞ İLANLARI ANKARA + gazino +bar + night club + kons işi konsluk işi ilanları

– KONS İŞ İLANLARI ANKARA + kons bayan iş ilanları – bar club salon hostesi – bayan garson iş ilanları

İŞ ARAYAN BAYANLARA TÜM BU SAYDIĞIMIZ OLANAK SAĞLANIRKEN AYNI ZAMANDA FARKLI KOLAYLIKLARDA FAZLASI İLE SUNULMAKTADIR. BU ŞARTLARA UYGUN OLAN İŞ ARAYAN BAYANLAR 0545 818 06 46 NUMARALI TELEFONDAN AHMET YILMAZ İLE İRTİBAT KURARAK, ORTALAMA GÜNLÜK 250 TL İLE 750 TL ARASINDA GELİR ELDE ETME ŞANSINA SAHİP OLACAKLARDIR. TÜRKİYE GENELİNDE MENAJERLİK HİZMETİ VEREN AJANSIMIZA BEKLİYORUZ.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here